Skip to main content

International Technical Fair

By 12 October 2016December 27th, 2022Aktualności

W dniach 26 do 30 września odbyły się najbardziej znane na Bałkanach targi techniczne International Technical Fair. Targi techniczne w Plovdiv to impreza, na której obecne są najbardziej znane firmy w Europie z branży: transportowej, budowlanej, informatycznej, maszynowej. Nasza firmy po raz kolejny uczestniczyła w tych targach godnie reprezentując Polskę, polską myśl techniczną i możliwości polskich inżynierów. Od 2006 roku z małymi rocznymi przerwami uczestniczymy w tych targach.

Po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni złotym medalem (po raz pierwszy w 2007 roku). W tym roku komisja szczególnie wyróżniła nas za innowacyjność, wprowadzenie nowych technologii i dbałość o ochronę środowiska. Nasza oferta to przede wszystkim konstrukcje typu Boks, konstrukcje linowe do zabezpieczania głębokich tymczasowych wykopów oraz komory słupowe tak bardzo przydatne w technologiach bez wykopowych i budowie wszelkiego rodzaju przepompowni lub osadników, separatorów.

Targi okazały się kolejnym sukcesem nie tylko w sferze wyróżnień. Nasze wyroby okazują się być nie tylko najwyższej jakości, ale też najkorzystniejszą ofertą cenową. W rezultacie doprowadziło to do sprzedaży nie tylko eksponatów stoiska ale też zamówieniami na kolejne produkty.